Pokoje

Pokoje z łazienkami.

Naszym gościom oferujemy pokoje 2, 3, i czteroosobowe wyposażone w łazienkę,pojemniki z mydłem antybakteryjnym, TV, czajnik, bezpłatny dostęp do internetu, dostępne są również mikrofala, krzesełko do karmienia dzieci, żelazko i deska do prasowania, lodówki, możliwość zlecenia prania dla dzieci ( za dodatkową opłatą ). 

Przewidujemy zniżki dla dzieci.

Do dyspozycji Naszych Gości oddajemy przestronną jadalnię. Ponadto na miejscu serwujemy całodzienne wyżywienie.

Dysponujemy również świetlicą z TV, dvd i nagłośnieniem. Można tam zorganizować kameralną imprezę z potańcówką. Ze świetlicy prowadzi bezpośrednie wyjście na ogród.

 OFERTY NASZEJ KWATERY

 •  

  POKOJE

  Naszym gościom oferujemy pokoje 2, 3, i czteroosobowe wyposażone w łazienkę, pojemniki z mydłem antybakteryjnym, TV, czajnik, bezpłatny dostęp do internetu, dostępne są również mikrofala ...

 •  

  OKOLICA

  Z Orlika można bardzo łatwo i szybko dostać się do wielu atrakcji Beskidu Sądeckiego i nie tylko. Walory przyrodnicze i kulturowe zachęcają do uprawiania różnych form turystyki.

 •  

  KUCHNIA

  Nasza domowa kuchnia zadowoli każdego dorosłych jak i małych niejadków. Posiłki serwujemy. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego w godz. 8: 00 - 9: 30. ...