Nasze zaplecze

Przed domem znajdują się miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzu. Stoły z ławami przy nastrojowym oczku wodnym. Stoliki pod parasolami, drewniana altana na grillowanie.

Polecamy również smacznego pstrąga z naszej hodowli. Miejsce przy stawie na huczne imprezy i ogniska. Spokój i cisza. W niedalekiej odległości od willi znajdują się stawy rybne. Udostępniamy tam obszerną wiatę i palenisko z grillem. Wiata jest oświetlona, można tam spędzać wieczory na wesołej biesiadzie.

Niewątpliwą atrakcją jest możliwość samodzielnego złowienia pstrąga i przygotowanie rybnego posiłku. Wychodzą stąd ścieżki w pobliskie góry. Warto udać się na grzybobranie - gospodarz chętnie wskaże odpowiednie miejsca.

Wszyscy goście mają zapewniony bezpieczny, ogrodzony parking. Posiadamy też schowek na rowery i sprzęt narciarski

WILLA ORLIK - GORĄCO ZAPRASZA PAŃSTWA NA WYPOCZYNEK W TYLICZU

z wyrazami szacunku Maria i Stanisław Migacz


OFERTY NASZEJ KWATERY

 •  

  POKOJE

  Naszym gościom oferujemy pokoje 2, 3, i czteroosobowe wyposażone w łazienkę, pojemniki z mydłem antybakteryjnym, TV, czajnik, bezpłatny dostęp do internetu, dostępne są również mikrofala ...

 •  

  OKOLICA

  Z Orlika można bardzo łatwo i szybko dostać się do wielu atrakcji Beskidu Sądeckiego i nie tylko. Walory przyrodnicze i kulturowe zachęcają do uprawiania różnych form turystyki.

 •  

  KUCHNIA

  Nasza domowa kuchnia zadowoli każdego dorosłych jak i małych niejadków. Posiłki serwujemy. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego w godz. 8: 00 - 9: 30. ...